Terminale płatnicze – poradnik

Terminale płatnicze do kart Pay Tel

Terminale płatnicze to stosunkowo niewielkie urządzenia elektroniczne, które wykorzystywane są głównie do akceptowania popularnych kart płatniczych. W dzisiejszych czasach “plastikowe pieniądze” są bez wątpienia, jedną z najpopularniejszych form płatności, dlatego też każda profesjonalna firma powinna bardzo poważnie zastanowić się nad koniecznością wprowadzenia takiego systemu przyjmowania płatności.

Profesjonalne transakcje bezgotówkowe

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że transakcje bezgotówkowe w naszym kraju cieszą się z dnia na dzień coraz większą popularnością, dlatego też oferujemy naszym klientom niezawodne terminale płatnicze Pay Tel, które w swojej klasie oraz w swojej cenie nie mają sobie równych. W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo zarówno terminale samodzielne, jak i również nowoczesne terminale zintegrowane, które wśród wielu naszych klientów cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

abba1-siedziba-22.02.2018-18-1024x680

Terminale płatnicze zintegrowane

Zintegrowane terminalne płatnicze, to doskonała propozycja przede wszystkim dla posiadaczy kas fiskalnych. Dzięki nam mogą Państwo sprawnie i bezpiecznie połączyć terminale płatnicze z dowolnymi kasami fiskalnymi, dzięki czemu znacząco zwiększycie swoją konkurencyjność na rynku i zdobędziecie wielu zadowolonych klientów. Dzięki akceptacji kart płatniczych można błyskawicznie prześcignąć swoich dotychczasowych konkurentów i znacząco zwiększyć zainteresowanie swoimi towarami i usługami. Według najnowszych badań, wprowadzając terminale płatnicze do swojej firmy, można zwiększyć obrót nawet o 20%. Mobilne terminale Ingenico iWL250 i Verifone VX 675 W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo niezawodne terminale Ingenico iWL250, które gwarantują bardzo szybkie i bezpieczne transakcje. Ingenico iWL250 to mobilny terminal, który dzięki wydajnej antenie może zagwarantować Państwu bardzo wysoką jakość sygnału GPRS. Verifone VX 675 to niewielki, przenośny terminal, który charakteryzuje się eleganckim designem oraz wytrzymałą konstrukcją. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu, pomiędzy wysoką jakością wykonania, a przystępną ceną. Terminal Verifone VX 675, to w chwili obecnej najmniejsze i w pełni funkcjonalne rozwiązanie płatnicze na świecie, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprzęt ten obsługuje również płatności zbliżeniowe i mobilne, które w naszym kraju stają się coraz bardziej popularne. VX 675 jak i wszystkie inne oferowane przez nas terminale są w 100% zgodne ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0. Stacjonarne terminale Ingenico iCT220 i Verifone VX 520 W sprzedaży posiadamy nie tylko mobilne, ale również stacjonarne terminale. W pierwszej kolejności polecamy terminale Ingenico iCT220 i Verifone VX 520, które charakteryzują się prostą obsługą oraz szybkimi transakcjami. Jeżeli cenią sobie Państwo w pierwszej kolejności wydajność i bezpieczeństwo, to modele Ingenico iCT220 i Verifone VX 520 są tym czego poszukujecie. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie terminale płatnicze wybrać z naszej bogatej oferty sprzedażowej, to służymy profesjonalnym doradztwem.

abba1-siedziba-22.02.2018-17-1-1024x680

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.