Drukarki fiskalne online

Nowoczesne drukarki fiskalne z racji swojej bezpośredniej integracji z komputerem polecane są głównie większym placówkom handlowym lub usługodawcom. Urządzenia w tej kategorii różnią się zakresem funkcjonalności. W praktyce najczęściej im jest ich więcej, tym wyższa jest cena drukarki. Decydując się na zakup konkretnego modelu, warto zwrócić uwagę na prostotę obsługi oraz możliwość drukowania faktura VAT, oraz sporządzania elektronicznych kopii paragonów. Ta ostatnia funkcjonalność pozwala na bezpieczne przechowywanie niezbędnej dokumentacji fiskalnej. Nie bez znaczenia jest także ilość artykułów / usług, jakie drukarka jest w stanie obsłużyć, jak również prędkość wydruku i wytrzymałość urządzenia. Wbrew pozorom nie tylko najdroższe modele drukarek fiskalnych mają rozbudowany zakres funkcjonalności. Nasz sklep online oferuje drukarki fiskalne na każdą kieszeń.

Rodzaje drukarek fiskalnych:

Drukarki fiskalne online
Pozwalają na bezpieczne połączenie z Centralnym Repozytorium Kas wynikające bezpośrednio z obowiązujących przepisów prawa.
Przenośne drukarki fiskalne
Idealne, jeśli nasza działalność jest w dużej mierze mobilna, takie urządzenie powinno mieć ponadprzeciętną wytrzymałość.
Sklepowe drukarki fiskalne
Urządzenia stacjonarne sprawdzające się w dużych obiektach handlowych, jego gabaryty warto dopasować do możliwości lokalowych.
Apteczne drukarki fiskalne
Przeznaczone zarówno do punktów aptecznych, jak i prywatnych gabinetów medycznych, spełniające wytyczne Narodowego Funduszu Zdrowia.

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników