Sposoby płatności

1. Ceny produktów prezentowanych na stronach internetowych sklepu sklep.abba1.pl są cenami brutto (tj. zawierają składniki takie jak cła i podatki, w tym podatek VAT) i wyrażone są w złotych polskich.

2. Podane na stronach ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy. Koszt dostawy zależny jest od wybranego przy składaniu zamówieniu sposobu dostawy i widoczny jest przed finalizacją zamówienia i akceptacją regulaminu.

3. Łączny koszt zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz koszt dostawy, widoczny jest przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia.

4. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena produktu podana na stronie sklepu sklep.abba1.pl w chwili składania zamówienia przez Klienta.

5. Płatność za zamówiony towar może być wykonana w formach dostępnych w trakcie realizacji zamówienia przed jego finalizacją, formy płatności mogą być zależne od wybranej formy dostawy.

6. Na wszystkie zamówione towary w sklepie internetowym sklep.abba1.pl wystawiane są paragony fiskalne lub faktury VAT.

7. Dostępne formy płatności:

– Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

– Przelew

– Gotówka przy odbiorze

– Raty MBank (w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku)

8. Jeśli płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej w przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego.

9. Czasu realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą liczy się od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.